Drogi czytelniku

Jest mi bardzo miło, że gościsz u mnie. Jest to blog o fajnych kosmetykach oraz jedzeniu. Myślę, że Ci się tutaj spodoba i już zostaniesz. Bardzo proszę nie kradnij zdjęć, są one moje! Jeśli chcesz skopiować napisz do mnie, a na pewno pozwolę.
A teraz zapraszam do lektury!:-)

poniedziałek, 3 marca 2014

Żel pod prysznic Senses firmy Avon

Witajcie!
Dziś chciałam przedstawić Wam kosmetyk, który bardzo często używam, a mianowicie żel pod prysznic Senses z Avon -u. Bardzo lubię ten kosmetyk, bo jest wiele jego rodzai: o zapachu morskiej bryzy, aromacie dzikich kwiatów, lawendy i lilii wodnej, rozgrzewającą egzotyczną różą i jaśminem lub o zapachu mandarynki i przypraw. Jest tych odmian bardzo dużo to też wybaczcie, jeśli jakąś ominęłąm.
Kosmetyk jest sprzedawany w butelkach o pojemności  250 lub 500 ml, różnią się tylko kolorami. Żel nie jest gęsty, najczęściej przeźroczysty z lekkim zabarwieniem. Służy d mycia całego ciała, także włosów. Ja go kupuję, trochę z przyzwyczajenia, trochę, z powodu podanych niżej zalet. Polecam go jednak dla osób, które wolą ilość a nie jakość bo ma też parę cech negatywnych.

Zalety:
- jest tani ok 10 zł/ 500 ml (częste promocje)
- ładnie pachnie,
- jest wydajny
- dobrze się pieni

Wady:
- nie wygodna butelka ( kiedy ma się mokre ręce, jest kłopot z jej utrzymaniem, ponieważ jest duża i obła)
- z początku problem z otwieraniem kosmetyku
- pachnie ale tylko w butelce (po nałożeniu zapach szybko się ulatnia)
- po kąpieli skóra jest sucha